O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E
29 niedziela zwykła, 21 października 2018 roku

• Dziś rozpoczynamy tydzień modlitw za misje i misjonarzy.

• Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o 17.15, w środę o 17.oo.
    W Wiślicy codziennie o 17.15, w niedziele po Mszy św. Zachęcamy do licznego udziału.

• W poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

• W środę Msza w Piwniczce o 7.oo.
    O 17.oo Misyjna Jutrzenka poprowadzi różaniec w intencji misji.

• Nowenna ku czci MB Skoczowskiej w czwartek w czasie różańca.

• Spotkanie Rodziny bł. Edmunda w piątek o 15.oo u Sióstr w Caritasie.

• W przyszłą niedzielę Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego- dziękujemy Bogu za naszą świątynię parafialną.

• Za tydzień w czasie Mszy o 9.oo i 11.oo Misyjna Jutrzenka przedstawi program artystyczny nt misji. Kółko działa w naszej parafii już 24 lata i wspiera misjonarzy modlitwą, kiermaszami i zbiórkami.
    Za tydzień przy drzwiach kościoła będzie można złożyć ofiary na potrzeby misji świętych.

• Za tydzień Nowenna miesięcy przed Jubileuszem 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski. Dzień modlitw za naszą Ojczyznę- Msza w Jej intencji o 8.3o w Wiślicy.

• Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na fundusz remontowy naszej parafii.
    Rodzicom dzieci z Misyjnej Jutrzenki dziękujemy za wyremontowanie salki w domu katechetycznym.

• Wypominki listopadowe i roczne za zmarłych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

• Bardzo prosimy o uporządkowanie grobów w związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych (prosimy o segregowanie śmieci, by obniżyć koszty ich wywozu).
    Przypominamy o bezwzględnym zakazie sadzenia drzew i krzewów na terenie cmentarzy oraz
    ustawiania ławek przy grobach.

• Instytut Muzyki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie zaprasza spotkanie z Chorałem gregoriańskim 23- 24 października. Szczegóły w gablotce.

Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie
ul. Kościelna 10, Skoczów 43-430