OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE
6 niedziela zwykła, 17 lutego 2019 r.

• Nieszpory o 17.3o.

• Mszy w Piwniczce w środę nie będzie.

• Spotkanie Seniorów w Skoczowie w czwartek- Msza o 9.oo a po niej spotkanie w salce.

• Nowenna do MB Skoczowskiej w czwartek o 17.5o.

• Zbliżają się urodziny Ks. Proboszcza- składamy Mu serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wytrwałości w posłudze duszpasterskiej. Księdza Jubilata otoczmy naszą modlitwą, na Mszę w Jego intencji zapraszamy w przyszłą niedzielę o 11.oo.

• Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na cele naszej parafii.

• Zapraszamy na wykład p. Haliny Szotek z cyklu Skoczów II Rzeczpospolitej- Burmistrzowie, który odbędzie się we wtorek 19 lutego o 17.oo w domu katechetycznym.

• W dniach 19-26 września odbędzie się pielgrzymka parafialna Śladami św. Pawła do Grecji. Szczegóły są w gablocie. Zapisy z wpłatą zaliczki do 1 marca w kancelarii.

• Apostolat Maryjny dziękuje za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary w wysokości 2089,90 zł.
Główne zdjęcie najnowszej aktualności

PIELGRZYMKA DO GRECJI

PIELGRZYMKA LOTNICZA DO GRECJI Śladami św. Pawła Apostoła   Saloniki - Meteory - Delfy - Ossios Loukas - Korynt - Ateny-...

Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie