O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E
19 niedziela zwykła, 12 sierpnia 2018 roku

• Nieszpory dziś o 17.3o.
  • W poniedziałek wspomnienie NMP Kalwaryjskiej
  • We wtorek Uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego- Patrona Diecezji.
  • We środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
    W tym dniu każdy katolik jest zobowiązany do uczestniczenia we Mszy- będą one odprawiane w porządku niedzielnym. Podczas każdej Mszy będzie obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów.
    NIE MA W TYM DNIU MSZY NA KAPLICÓWCE.
  • Nowenna ku czci MB Skoczowskiej w czwartek o 17.5o.
  • W piątek wspomnienie św. Jacka. Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich po Mszy o 18.oo w salce.
  • Za tydzień z racji 3-niedzieli kolekta na potrzeby parafii. Bardzo dziękujemy za ofiarność!
    Przygotowujemy się do koniecznego remontu dachu na probostwie. W najbliższym czasie wróci do kościoła ostatnia empora na chórze od strony południowej (należności za jej renowację to ok. 25 tys. zł.)
  • W sierpniu przed Mszami na Kaplicówce jest wyłożona Księga Trzeźwości, do której mogą wpisać się wszyscy, którzy podejmują modlitwę o trzeźwość.
  • Nocne czuwanie Diecezji bielsko- żywieckiej na Jasnej Górze rozpocznie się w piątek 17 sierpnia. Wyjazd ze Starego Targu o 16.oo, koszt 35 zł., zapisy w kancelarii.

Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie
ul. Kościelna 10, Skoczów 43-430