OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE
3 niedziela zwykła – 21 stycznia 2018 roku

• Gościmy dziś w naszej parafii Służebniczki Dębickie s. Antoninę i s. Marzenę, które w Witebsku na Białorusi prowadzą Dom Starców i świetlicę dla dzieci. Przy drzwiach kościoła można złożyć ofiarę na dzieła prowadzone przez Siostry.

• Nieszpory dziś o 17.3o.

• Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7 szkół podstawowych i ich rodziców będzie we wtorek o 18.3o w kościele. Spotkanie potrwa ok. 3o min.

• Msza w Piwniczce w środę o 7.oo.

• Poświęcenie świec i książeczek dla dzieci Pierwszo- i wczesno-komunijnych w środę na Mszy o 16.3o.

• Nowenna do MB Skoczowskiej w czwartek po Mszy wieczornej.

• Akcja krwiodawstwa będzie w czwartek od 10.oo do 16.oo na Rynku.

• Odwiedziny starszych i chorych parafian: proboszcz w piątek od 9.oo, Ks. wikarzy w sobotę od 8.oo. Zgłoszenia do czwartku w kancelarii.

• Spotkanie opłatkowe Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i Koła Przyjaciół Radia Maryja będzie w sobotę po Mszy wieczornej w salkach.

• Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę na fundusz remontowy parafii.

• W 2-połowie września odbędzie się pielgrzymka parafialna do Gruzji i Armenii. Szczegóły są w gablocie. Zapisy do końca stycznia w kancelarii.

• Od Wielkiego Postu zmieni się termin odprawiania Mszy w Wiślicy: nie będzie Mszy w czwartki, tylko w każdy piątek o 18.oo. Spotkania Seniorów będą w każdy 2-gi czwartek miesiąca o 9.oo. Msza w niedzielę bez zmian o 8.3o.

• Naczelnik Urzędu Skarbowego w Cieszynie prosi o rozlicznie roku 2017 przy pomocy poczty elektronicznej. Szczegóły są w gablocie.

Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie
ul. Kościelna 10, Skoczów 43-430