O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej,  16 czerwca 2019 roku

• Nieszpory dziś o 17.3o.

• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa od poniedziałku do czwartku 15 minut przed Mszą wieczorną.

• Msza w Piwniczce w środę o 7.oo.

• Środa to dzień zakończenia roku szkolnego- na Mszę o 16.3o zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.

• W czwartek Boże Ciało. W kościele Msze będą odprawione o 7.oo, po procesji- ok. 11.oo i o 18.oo.
    O 8.3o Msza przy Szkole Podstawowej nr 8 na Górnym Borze i procesja Eucharystyczna, która przejdzie ulicami: Morcinka, Mickiewicza, św. Jana Sarkandra na Rynek.
    Prosimy o udekorowanie trasy procesji.
    Zapraszamy dzieci I-Komunijne, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonków- dzieci spotykają się przed szkołą na Górnym Borze o 8.2o.
    W Boże Ciało nie będzie procesji wieczorem w czasie nabożeństwa czerwcowego.
    Mieszkańców Kiczyc prosimy o przygotowanie ołtarza na Rynku.
    W Wiślicy
    Msza z procesją o 8.3o.

• Od piątku nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa z procesją Oktawy Bożego Ciała o 17.3o.
    Mimo wakacji, prosimy o udział dzieci do kwiatów i dzwonków na procesjach.
    Panów prosimy o posługę przy baldachimie.

• Na piątek została udzielona dyspensa- nie ma obowiązku zachowania postu.

• Bóg zapłać za składane dziś ofiary fundusz remontowy parafii!

• W przyszłą niedzielę przy drzwiach kościoła ofiary na rzecz swoich podopiecznych będą zbierali członkowie Fundacji św. Antoniego z Ustronia.

• Piesza Skoczowska Pielgrzymka na Jasną Górę rozpocznie się w sobotę o 7.3o w Szpitaliku, można się jeszcze zapisać. Spotkanie dla pielgrzymów będzie w poniedziałek o 18.3o.

• Są jeszcze wolne intencje mszalne na wakacje, zapisy przyjmujemy w kancelarii.

• Zapraszamy na prelekcję p. Haliny Szotek z cyklu Skoczów w II Rzeczpospolitej- Turystyka i sport, który odbędzie się we wtorek 18 czerwca o 17.oo w domu katechetycznym.

Główne zdjęcie najnowszej aktualności

Tydzień Modlitw za Powołanych do Małżeństwa

W dniach 8-16 czerwca w całej Polsce rusza 6. edycja Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa 'Tak na Serio'! W bielskiej parafii NMP Kr...

PIELGRZYMKI