O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E
III niedziela wielkanocna,  15 kwietnia 2018 roku

• Nieszpory o 17.3o.

• Jutro 91 urodziny Papieża Seniora Benedykta- pamiętajmy o Nim w modlitwie.

• Msza w Piwniczce w środę o 7.oo.

• Spotkanie w rodzicami dzieci przystępujących do I Komunii w środę o 17.oo w kościele.

• Spotkanie seniorów w Skoczowie w czwartek: Msza o 9.oo, a po niej zapraszamy do salki.

• W czwartek Mszę wieczorną odprawi Bp Renatus Leonard Nkwande z diecezji Bunda w Tanzanii, który przyjedzie z dwoma misjonarzami pochodzącymi z naszej diecezji. Po Mszy w kościele Biskup i Misjonarze opowiedzą o pracy w Tanzanii.

• Spotkanie III Zakonu w piątek po Mszy wieczornej w salce.

• Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza- rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej.

• Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na parafialny fundusz remontowy. Za tydzień przy drzwiach kościoła zbierane będą ofiary na pomoc dla chrześcijan w Syrii. Nasza Parafia, w kwietniu ubiegłego roku, włączyła się w akcję Caritas - Rodzina Rodzinie, polegającą na finansowej pomocy chrześcijanom, którzy mimo wojny chcieli pozostać w swojej ojczyźnie. Wspieramy dwie rodziny, które potrzebują środków na zakup dostępu do elektryczności, wody, żywności i opłacenie kosztów związanych z wynajmem mieszkań. Ofiary dla tych rodzin zbieramy raz na pół roku.

• Odbiór strojów I- komunijnych: chłopcy w piątek od 17.oo do 19.oo, dziewczynki w sobotę od 10.oo do 12.oo.

• Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 3-cich gimnazjum będzie 24 kwietnia.

• W zakrystii są do nabycia płyty Zespołu Ahawa.

Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie
ul. Kościelna 10, Skoczów 43-430