O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E
III niedziela adwentu, 16 grudnia 2018 roku

• Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszym sprzątaniu naszego kościoła.

• Nieszpory o 17.3o.

• Roraty z kazaniami dla dzieci od poniedziałku do piątku o 17.oo. W piątek dzieci, które mają wszystkie obrazki na planszach niech przyniosą je na roraty- otrzymają symboliczne nagrody.

• Spotkanie Apostolatu Maryjnego będzie we wtorek po roratach.

• Msza w Piwniczce w środę o 7.oo.

• Spotkanie Seniorów w Skoczowie w czwartek: Msza o 9.oo, następnie zapraszamy do salki.

• Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich będzie w piątek po roratach.

• Przedświąteczne odwiedziny starszych i chorych parafian będą w sobotę od 8.oo.
    Zgłoszenia do czwartku w kancelarii, prosimy powiadomić chorych!

• Spowiedź przedświąteczna:
    w Wiślicy w piątek od 18.3o;
    w sobotę45-8.oo; 8.3o-10.oo; 10.3o-12.oo; 14.3o- 16.oo; 16.3o-18.oo;
    w niedzielę nie będzie spowiedzi przed południem, między Mszami- spowiedź 14.3o-16.oo; 16.3o-18.oo;
    w Wigilię tylko od 7.3o do 9.oo;

• W zakrystii i kancelarii można nabywać poświęcone opłatki- dobrowolna ofiara przeznaczona jest na cele charytatywne.
    Są też świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Świece z lat poprzednich zapalajmy na grobach naszych bliskich.

• Od soboty będzie można zabrać do domów Ogień betlejemski, przyniesiony przez harcerzy z Groty Narodzenia Pana Jezusa.

• Bóg zapłać za dzisiejszą kolekta na spłatę zobowiązań remontowych parafii.

• Prosimy o podanie do piątku treści rezerwacji Mszy na ostatni tydzień grudnia i na styczeń.
    Po Świętach kancelaria będzie nieczynna.

• Rodziny Domowego Kościoła zapraszają na VIII Bezalkoholowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się 19 stycznia 2019 r. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce.

Główne zdjęcie najnowszej aktualności

Koncert Kolęd

Zaparszamy na koncert kolęd w naszej Parafii. Odbędzie się 30 grudnia 2018 roku o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy

Kolęda

Plan wizyty duszpasterskiej 2018/2019.

Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie
ul. Kościelna 10, Skoczów 43-430