O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

XII niedziela zwykła, 25 czerwca 2017 roku

• Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa dziś o 17.3o, w tygodniu o 17.4o, w środę o 17.oo
  • Msze św. na Kaplicówce: w niedziele o 16.oo, a w soboty o 9.oo (od 8.oo różaniec).
  • Spotkanie Apostolatu Maryjnego we wtorek po Mszy wieczornej.
  • Próba chóru w środę o 18.oo
  • W wakacje nie będzie Mszy w Piwniczce oraz Mszy i spotkań dla Seniorów.
  • W czwartek Uroczystość Odpustowa ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 6.15, 8.3o i suma z procesją eucharystyczną o 18.oo. Kolekta z tego dnia to wsparcie działań charytatywnych papieża Franciszka. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.
    Z racji odpustu nie będzie w czwartek Mszy w Wiślicy.
  • Kancelaria w czwartek będzie nieczynna.
  • Odwiedziny chorych: w PIĄTEK od 9.oo - chorzy w Wiślicy, Skoczowie- ul. Stalmacha z przyległymi, Kiczyckiej z przyległymi i w Kiczycach, pozostałych chorych w SOBOTĘ od 8.oo. Chorych prosimy zgłaszać do czwartku w kancelarii.
  • Msza św. ku czci Serca NMP w sobotę o 6.15, po niej nabożeństwo do MB Skoczowskiej i modlitwy do Serca NMP. Modlitwy do Serca NMP będą też o 17.oo.
  • Nabożeństwo pompejańskie od 2 lipca zostaje przeniesione do kościoła: o 18.3o różaniec pompejański, o 20.oo Msza św., następnie procesja z obrazem MB wokół kościoła (prosimy przynieść świece) i Apel Jasnogórski.
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch od 30 września do 7 października – szczegóły w gablotce, zapisy w kancelarii. Zachęcamy do udziału, są jeszcze wolne miejsca
  • Jest także pielgrzymka do Ziemi Świętej 14-21 listopada, szczegóły w gablocie, informacje u ks. Proboszcza
  • Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę będzie w sobotę 29 lipca. Koszt 40 zł., zapisy w kancelarii, szczegółowe informacje w gablotce.
  • Różaniec Apostolstwa Trzeźwej Rodziny będzie odmawiany na Kaplicówce w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o 15.3o.

Główne zdjęcie najnowszej aktualności

Nabożeństwa Pompejańskie

Od 2 lipca 2017 roku Nabożeństwa Pompejańskie będą odprawiane w Kościele Parafialny św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie.    &nbsp...

Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie