2 Niedziela zwykła, 19 stycznia 2020 roku
  • Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

• Nieszpory dziś o 17.3o.

• W przyszłą niedzielę 26 stycznia o godz. 16.3o w naszym kościele odbędzie się Koncert kolęd w wykonaniu Zespołu TURNIOKI, wstęp wolny- serdecznie zapraszamy!

• Mszy w Piwniczce w środę nie będzie.

• Nowenna do MB Skoczowskiej w czwartek o 17.5o.

• Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na fundusz remontowy parafii.

• Prelekcja p. Haliny Szotek nt Sarkandrowskim szlakiem po Morawach, Czechach i Austrii będzie we wtorek o 17.oo w Muzeum Parafialnym na Rynku. Zapraszamy.

• Spotkanie opłatkowe Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, Apostolatu Maryjnego i Koła Przyjaciół Radia Maryja będzie we wtorek 28 stycznia po Mszy wieczornej w salce.

• Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci z Misyjnej Jutrzenki, Panom z Oazy dorosłych, Panom z grupy AA i młodzieży za wykonanie remontu salki i korytarzy w Domu Katechetycznym – Msza w ich intencji będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o 9.oo.

• Akcja krwiodawstwa będzie w czwartek od 10.oo do 16.oo na Rynku.

• Ojcowie dominikanie z Hermanic, zapraszają w ramach tygodnia ekumenicznego na spotkanie z Jerzym Marcolem, dyrektorem Misyjnego Towarzystwa Biblijnego. Spotkanie odbędzie się we wtorek o 19.oo i będzie dotyczyło chrześcijańskiej misji wśród Romów na Ukrainie i Słowacji. Szczegóły na plakacie.

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
Nr konta parafialnego:
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: 9.oo - 11.oo

środa: nieczynna

czwartek: 9.3o - 11.3o

piątek: 15.oo - 18.oo

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)