Niedziela Chrztu Pańskiego, 10 stycznia 2021 roku

• Nieszpory dziś o 17.3o.
  • W środę o 6.15 Msza św. wotywna i litania do św. Józefa.
  • Za tydzień z racji 3- niedzieli miesiąca kolekta przeznaczona będzie na spłatę zobowiązań remontowych parafii.
  • Informujemy, że w związku z obowiązującymi ograniczeniami, w naszej Parafii nie będzie w tym roku kolędy.

Jednocześnie dziękujemy za wszystkie składane ofiary kolędowe, które są wyrazem Waszej troski o naszą Parafię i duszpasterzy.

(Bardzo prosimy, aby w tytule przelewu, czy na kopercie zaznaczać, że jest to ofiara kolędowa).

• W miniony czwartek zostały wyłączone z użytku organy naszego kościoła. Ma to związek z planowanym, generalnym remontem instrumentu, który rozpocznie się w najbliższych dniach i potrwa około 1,5 roku.

Co jakiś czas, w ramach ogłoszeń będą pokazywane zdjęcia obrazujące postęp prac. Dziś nasz Organista- Pan Piotr zaprezentuje, jak obecnie wygląda jego stanowisko pracy, z którego będzie nam pomagał w modlitwie: grą, śpiewem i troską o przekaz internetowy.

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
Nr konta parafialnego:
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: nieczynne

środa: nieczynna

czwartek: 9.oo - 11.oo

piątek: 15.oo - 17.3o

sobota i niedziela: nieczynne

Sprawy pogrzebowe o każdej porze.

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)