25 Niedziela zwykła, 19 września 2021 roku

• We wtorek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  • W środę na godz. 17:00 zapraszamy rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przygotowują się do I Komunii św.
  • W czwartek wspomnienie św. O. Pio
  • W piątek Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Bielsku – Białej. O godz. 19:00 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich.
  • W sobotę o godz. 10:00 spowiedź przed bierzmowaniem, po spowiedzi próba liturgiczna
  • Bóg zapłać za składane dziś ofiary z racji 3 niedzieli miesiąca, które przeznaczone są na remont organów.
  • W przyszła niedzielę przed kościołem zbiórka na Radio Anioł Beskidów
  • W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Koła Biblijnego.
  • Na stronie internetowej, oraz w gablocie podany jest numer telefonu (513 252 951) do Księdza mającego w danym dniu dyżur. Na ten numer prosimy dzwonić tylko w sprawie wezwania do chorego. Pozostałe sprawy są przyjmowane w godzinach urzędowania kancelarii.
  • Różaniec Apostolstwa Trzeźwej Rodziny w dniu dzisiejszym o 15.30 na Kaplicówce.
  • Apostolstwo Trzeźwej Rodziny 10 października organizuje pielgrzymkę do „Polskiego La Salette” – do Dębowca koło Sanoka. Szczegóły w gablocie.
  • Wspólnoty naszej Parafii przygotowały spektakl: „Światłe oczy serca – Jana Sarkandra droga do świętości”. Spektakl wyreżyserowała Pani dr Xymena Borowiak. Z powodu pandemii przedstawienie zostało nagrane, a jego emisja nastąpi w Teatrze Elektrycznym 9 października o godz. 10:00 i 13:00 oraz 10 października o 11:00 i 14:00. Na poszczególne emisje obowiązują wejściówki, które można od dzisiaj odbierać bezpłatnie w kasie Kina. Liczba miejsc ograniczona. Jednocześnie 10 października o godz. 14:00 spektakl trafi do internetu, będzie można go obejrzeć w serwisie Youtube (potrzebne linki będą na stronie Diecezji, Parafii, Integratora i Facebooku). Zapraszamy.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
Nr konta parafialnego:
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: nieczynne

środa: nieczynne

czwartek: 9.oo - 11.oo

piątek: 15.oo - 17.3o

sobota i niedziela: nieczynne

Sprawy pogrzebowe o każdej porze.

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)

PORADNIA ŻYCIA RODZINNEGO

Skoczów, ul. Harcerska 12 /Dom spotkań Parafii MB Różańcowej na Górnym Boże/
czynna w środy od godz. 16.3o do 19.oo (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)