5 Niedziela wielkanocna, 2 maja 2021 roku
  • Nabożeństwo majowe codziennie o 17.3o, w środę o 17.oo- zachęcamy do udziału także on-line.
    W tym roku, z woli papieża Franciszka, nabożeństwa ofiarujemy w intencji ustania pandemii.
  • W poniedziałek Uroczystość NMP Królowej Polski- Msze w porządku
    O 9.oo Msza w intencji Ojczyzny.
    O 12.15 Msza w intencji maturzystów.
    Z racji święta państwowego pamiętajmy o wywieszeniu flag.
  • We wtorek wspomnienie św. Floriana- przez Jego wstawiennictwo polecamy Bogu naszych Strażaków.
    O 17.oo w Szpitaliku będzie odprawiona Msza za osoby, które w Wielkim poście włączyły się w modlitwę za nas kapłanów- jest to wyraz naszej wdzięczności, ale i prośba, aby ta modlitwa trwała.
  • Jerycho różańcowe w środę i czwartek od porannej do wieczornej Mszy.
  • W czwartek Święto św. apostołów Filipa i Jakuba.
    Jest to I-czwartek Msza wieczorna w intencji powołanych do Służby Bożej i o nowe powołania. Nowenna do MB Skoczowskiej w czasie nabożeństwa majowego.
  • W I-piątek Msze ku czci Serca Pana Jezusa o 6.15, 8.oo, 18.oo (nie będzie Mszy o 19.15), w Wiślicy o 18.oo.
  • W sobotę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.
    Z inicjatywy Apostolatu Maryjnego miesiąc maj jest miesiącem nieustającej modlitwy w intencji Ojczyzny. Naszej Parafii została wyznaczona sobota- 8 maja. Zapraszamy Parafian do włączenia się w tą modlitwę. Modlić się można w wybranej godzinie, dowolną modlitwą i w dowolnym miejscu.
  • I Komunia święta będzie:
    w sobotę o 11.oo i 13.oo oraz w niedzielę o 9.oo, 11.oo, 12.3o i 14.oo
    W tych Mszach- wewnątrz kościoła- biorą udział tylko dzieci i ich rodzice.
    Pozostałe osoby bezwzględnie prosimy, aby wzięły udział we Mszach o innych godzinach.
    Dodatkowa Msza- już z niedzieli, będzie odprawiona w sobotę o 16.3o.
  • Od przyszłej niedzieli nie będzie już Mszy o 12.15.
  • Od wtorku tutaj w kościele będzie mogło przebywać jednocześnie 65 osób, w Wiślicy 32 osoby.

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
Nr konta parafialnego:
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: nieczynne

środa: nieczynna

czwartek: 9.oo - 11.oo

piątek: 15.oo - 17.3o

sobota i niedziela: nieczynne

Sprawy pogrzebowe o każdej porze.

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)

PORADNIA ŻYCIA RODZINNEGO

Skoczów, ul. Harcerska 12 /Dom spotkań Parafii MB Różańcowej na Górnym Boże/
czynna w środy od godz. 16.3oo do 19.oo, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym