11 Niedziela zwykła, 13 czerwca 2021 roku
  • Od przyszłej niedzieli w całej Polsce zostaje zniesiona dyspens od uczestnictwa we Mszy świętej w niedziele i święta nakazane.
    Tak więc wraca obowiązek uczestniczenia we Mszy św. pod karą grzechu ciężkiego.
  • Nieszpory dziś o 17.3o.
  • Nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa w tygodniu 15 minut przed Mszą wieczorną.
  • W poniedziałek wspomnienie św. Michała Kozala, kapłana i męczennika.
    Spotkanie Koła biblijnego po Mszy wieczornej.
  • W czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
    Msza dla Seniorów w Skoczowie o 9.oo.
  • Msza i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek o 19.15 w kościele.
    Obecność obowiązkowa.
  • Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w piątek po Mszy wieczornej w salce.
  • Msza w intencji dzieci, które obchodzą rocznicę I Komunii św. w przyszłą niedzielę o 11.oo.
  • Za tydzień z racji 3 niedzieli- składka na remont organów. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  • W związku z licznymi pytaniami, z uwagi na nadchodzące wakacje informujemy, że poświęcenie samochodów będzie w przyszłą niedzielę tj. 20 czerwca po Mszach o 7, 9 i 11 oraz w Wiślicy po Mszach o 8.3o i 10.
    Ofiary jak zawsze przeznaczamy na misje.
  • Apostolstwo Trzeźwej Rodziny organizuje w sobotę 19 czerwca pielgrzymkę do Krakowa. Szczegóły w gablocie.
  • Różaniec Apostolstwa Trzeźwej Rodziny w przyszłą niedzielę o 15.3o na Kaplicówce.
  • Od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy o 6.oo.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
Nr konta parafialnego:
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: nieczynne

środa: nieczynne

czwartek: 9.oo - 11.oo

piątek: 15.oo - 17.3o

sobota i niedziela: nieczynne

Sprawy pogrzebowe o każdej porze.

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)

PORADNIA ŻYCIA RODZINNEGO

Skoczów, ul. Harcerska 12 /Dom spotkań Parafii MB Różańcowej na Górnym Boże/
czynna w środy od godz. 16.3o do 19.oo (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)